Prijavite aktivnosti u sklopu 7. Dana medijske pismenosti

Dani medijske pismenosti ove se godine održavaju od 22. do 28. travnja. Riječ je o sedmom izdanju projekta koji je do sada uključio više od 100 tisuća sudionika na više od 1830 događaja diljem Hrvatske.<br />

Fotografski natječaj za djecu i mlade

Dječja knjižnica M2 – Knjižnice grada Zagreba organizira IV. Foto natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske, a prijave za sudjelovanje su otvorene od 15. ožujka do 15. svibnja 2024. Tema IV. foto natječaja je Omiljena knjižnica.

CARNET na sastanku upravljačkog odbora ECCC-a

Na sastanku upravljačkog odbora ECCC-a, koji se održava u Donostia – San Sebastiánu sudjeluju gospodin Hrvoje Puljiz, član upravljačkog odbora ECCC-a i voditelj NCC-a Hrvatska, gospodin Marin Ante Pivčević, zamjenik člana upravljačkog odbora i gospodin Ivan Šabić, zamjenik ravnatelja CARNET-a.

U tijeku su prijave programa za Noć knjige

Već 13. godinu za redom Noć knjige priređuje se u povodu Svjetskog dana knjige i autorskih prava i Dana hrvatske knjige.

Nagradno natjecanje za učitelje i nastavnike

Prijavite se na CARNET-ovo natjecanje “Uho, grlo, DOS” i osvojite kotizaciju za CARNET-ovu konferenciju za korisnike – CUC 2024.

Svijet gaminga i novih tehnologija na prvom Expo GameRi u Rijeci

Početkom travnja Rijeka postaje domaćin prvog riječkog gaming expoa – Expo GameRi! Od 6. do 7. travnja 2024., prostor Exportdrva postaje centar gaming svijeta i novih tehnologija, donoseći zabavni i edukativni dvodnevni program namijenjen svim uzrastima.

Otvorene prijave za proljetni ciklus Filmske naSTAVe u kinu Kinoteka

Otvorene su prijave za proljetni ciklus Filmske naSTAVe, koji će se održati od 2. do 6. travnja u zagrebačkom kinu Kinoteka.</p> <p>

Izdvajamo
  • Prijavite aktivnosti u sklopu 7. Dana medijske pismenosti
  • Fotografski natječaj za djecu i mlade
  • CARNET na sastanku upravljačkog odbora ECCC-a
  • U tijeku su prijave programa za Noć knjige
  • Nagradno natjecanje za učitelje i nastavnike
  • Svijet gaminga i novih tehnologija na prvom Expo GameRi u Rijeci
  • Otvorene prijave za proljetni ciklus Filmske naSTAVe u kinu Kinoteka

Kalendar tekuće
školske godine –

2023./2024.

Nastavna godina počinje 4. rujna 2023. godine, a završava 21. lipnja 2024. godine, odnosno 24. svibnja 2024. godine za učenike završnih razreda srednje škole.

Pogledajte kalendar tekuće školske godine

Na današnji dan

19.3.2024.
1279.

Mongolskom pobjedom u bitki kod Jamena na današnji je dan završena Song…

RedButton

Prijavi zlostavljanje nad djecom

U kojoj regiji Hrvatske živite?

Znanje na jednom mjestu

Edutorij

Središnje mjesto

za pohranu, objavu, razmjenu, ocjenjivanje i dohvat digitalnih obrazovnih materijala